Ogłoszenia Pozostałe


Lokalizacja
Cena
-
Kontakt do Mikołaja - Promocja
Kontakt do Mikołaja - Promocja

List/wideo od Świętego Mikołaja spersonalizowane wiadomości od Świętego Mikołaja dostawa wideo nawet do 1 godziny aż 180 dni na zwrot LINK poniżej: https://leadstar.pl/c?pid=8997&tid=3733&ha=1279781147&r=5201

Dodano 2020.12.08 00:30

0 zł

Do negocjacji Tarnów Kontakt
Projekt domek dla dzieci drewniany 3D
Projekt domek dla dzieci drewniany 3D

Oferuję czytelny projekt domku dla dzieci w wersji pdf. W środku 22 strony, 84 obrazki, widoki 3D, kolor. Możliwość wstawienia zjeżdżalni, piaskownicy i ścianki wspinaczkowej. Można wydrukować i montować. Instrukcja krok po kroku wraz z wyborem miejsca, przygotowaniem podłoża, warunkami BHP. Wykaz narzędzi i części. Każdy dział podzielony na etapy, wytłumaczone jasno i prostym językiem. Na końcu szczegółowy wykaz elementów gotowych do montażu. Dla osób bardziej samodzielnych przygotowany jest również wykaz skrócony. Czyli do cięcia desek we własnym zakresie. Domek wielkość 2x2,5 m. W projekcie wysokość domku w szczycie to 3,9 m. Wysokość podestu 1,6 m W przypadku zainteresowania, podaje numer konta do przelewu. Preferuje przelew natychmiastowy. Można wysłać potwierdzenie zrobienia przelewu, wówczas projekt wysyłam natychmiast. Po wpłacie na konto wysyłam emaila lub załącznik z plikiem pdf do przeglądania. Nie wysyłam wersji papierowej. Stosując się do zaleceń instrukcji z pewnością dasz radę wykonać sam domek. Preferuje drewno sosnowe, takie samo jakie stosowane są w paletach lub świerkowe. Nie posiadam innych projektów. Za dodatkową opłatą mogę przerobić projekt na indywidualne życzenie. Nie podejmuje się realizacji budowy domku.

Dodano 2020.10.30 14:42

10 zł

Do negocjacji Tarnów Kontakt
Sprzedam konto brawl stars
Sprzedam konto brawl stars

Sprzedam konto brawl stars z 2 legendami (leon i spike) Konto posiada 5300 pucharków Więcej informacji pod nr tel 572369221

Dodano 2019.07.30 16:52

220 zł

Do negocjacji Tarnów Kontakt
Sprzedam konto brawl stars
Sprzedam konto brawl stars

Sprzedam konto brawl stars 4280 pucharków 22/27 postaci w tym legenda(spike) i jedna postać na 20 rank(frank) Brakujące postacie(leon kruk bibi mortis tara) Cena:150 zł (do negocjacji)

Dodano 2019.07.11 13:23

150 zł

Do negocjacji Tarnów Kontakt
Rower + hulajnoga gratis
Rower + hulajnoga gratis

Sprzedam rower dziecięcy "24", przerzutki 3*6. Dołożę hulajnogę gratis. Tel 721 085 312

Dodano 2019.04.07 14:27

150 zł

Do negocjacji Tarnów Kontakt
Animator dla dzieci - wesela, chrzciny, urodziny, przyjęcia rodzinne
Animator dla dzieci - wesela, chrzciny, urodz...

Szykuje się uroczystość rodzinna a Ty nie wiesz co zrobić z dziećmi? Zostaw to nam! Chętnie zorganizujemy czas najmłodszym imprezowiczom w wyjątkowy i niepowtarzalny sposób! Jako doświadczeni animatorzy wiemy, co zrobić, żeby okiełznać wesołą gromadkę! W naszej ofercie jest m.in.: *malowanie twarzy, *brokatowe tatuaże, *skręcanie balonów, *zabawy z chustą animacyjną, *tańce integracyjne, *bańki mydlane XXL, *wytwornica baniek mydlanych, *zamykanie w bańce mydlanej, *żywa maskotka, *dmuchana zjeżdżalnia, *wata cukrowa, *popcorn *i wiele, wiele innych! :) Gwarantujemy profesjonalne nagłośnienie oraz oświetlenie. Zapraszamy na nasz profil na facebooku: https://www.facebook.com/MagiaZabawy A wszystko to robimy w kolorowych strojach. Spełniamy życzenia klienta, żeby ten dzień był wyjątkowy :) Jeżeli potrzebujesz wyjątkowych animatorów- skontaktuj się z nami :)

Dodano 2018.10.09 09:36

0 zł

Do negocjacji Tarnów Kontakt
Robotyka zajęcia NOWE lego Wedo 2.0
Robotyka zajęcia NOWE lego Wedo 2.0

Do kogo adresowane zajęcia: dzieci w wieku 7-10 lat • sprzęt, na którym pracują: Lego WeDo 2.0, tablety, maty do kodowania • czas trwania: 12 spotkań po 45 min Więcej informacji i zdjęcia: rjakrobot.pl Funpage #RjakRobot Robotyka dla smyka to zajęcia przeznaczone dla dzieci, które chcą poznać niezwykły świat robotyki i programowania. Naszym przewodnikiem po świecie Scratcha Juniora jest robot Kodzio. Sympatyczny robot wprowadza dzieci w podstawowe zagadnienia kodowania i pokazuje jak zdobytą wiedzę zastosować w praktyce. W trakcie zajęć uczestnicy uczą się kodować na tabletach oraz budują i programują wykonane przez siebie roboty. To od ich pomysłowości i fantazji zależeć będzie reakcja robota na bodźce zewnętrzne. Podstawą aktywności dzieci jest zabawa, dlatego zajęcia zbudowaliśmy w oparciu o jej elementy. Nasze warsztaty rozwijają w uczestnikach umiejętności takie jak zbieranie danych, tworzenie algorytmów czy logiczne myślenie, a także kształtują postawy i nawyki przydatne również w codziennym życiu – poszukiwanie, udoskonalanie, umiejętność pracy w grupie czy zdrowy dystans do technologii. W zajęcia wplecione są gry i zabawy kształtujące takie postawy i umiejętności. Wszelkie podejmowane przez nas działania są dostosowane do wieku i możliwości dzieci.

Dodano 2018.10.03 11:28

25 zł

Do negocjacji Tarnów Kontakt
Sesje zdjęciowe w plenerze
Sesje zdjęciowe w plenerze

Dla zakochanych, rodzinne, dziecięce, dla seniorów, indywidualne, tematyczne.... Pomogę zatrzymać w kadrze te ważne ulotne chwile... Zapraszam na sesje zdjęciowe w plenerze! Wszystkie informacje pod adresem: bet.fot@onet.pl lub pod numerem tel.609 741 696

Dodano 2018.08.14 12:17

1 zł

Do negocjacji Tarnów Kontakt
Kreatywne zajęcia  dla dzieci
Kreatywne zajęcia dla dzieci

Przedszkole „Pałacyk Malucha” w Tarnowie serdecznie zaprasza do skorzystania z bogatej oferty zajęć dodatkowych. W programie m.in. * Montessori - nauka oparta o pedagogikę Marii Montessori * warsztaty plastyczne – idealne dla małych artystów, którzy chcą poznać kreatywne zastosowanie materiałów plastycznych * warsztaty teatralne - rozwijające potencjał aktorski, uczące improwizacji, pobudzające wyobraźnię * język angielski – nauka języka poprzez zabawę i nowoczesne techniki * język chiński – przyszłościowy język uczony przez zabawę * savoir vivre – czyli o dobrym zachowaniu słów kilka * rytmika – rozwijająca poczucie rytmu i muzykalność * gimnastyka korekcyjna – pozwalająca zwalczać wady postawy już od najmłodszych lat * warsztaty ekologiczne – nauka ochrony i poszanowania przyrody od najmłodszych lat * eksperymenty – czyli nasze przedszkoln e laboratorium * bajkoterapia – nauka płynąca z kart przyjemnych dla dzieci książek edukacyjnych Te i wiele innych zajęć czeka na wszystkie dzieci w naszym przedszkolu. Dla naszych wychowanków większość zajęć dodatkowych jest bezpłatna. Gwarantujemy dobrą, kreatywną zabawę połączoną z nauką. Do każdego dziecka podchodzimy indywidualnie, zwracając szczególna uwagę na jego potrzeby i uzdolnienia. ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZA OFERTĄ.

Dodano 2016.01.28 21:29

0 zł

Do negocjacji Tarnów Kontakt
Przedszkole Pałacyk Malucha zapisy
Przedszkole Pałacyk Malucha zapisy

!!!Czesne już od 150ł!!! Przedszkole „PAŁACYK MALUCHA” – ul. Kołłątaja 14 w Tarnowie – zaprasza do zapisu dzieci. Przyjmujemy dzieci w wieku od 2 do 6 lat. Wychowanie dziecka prowadzimy poprzez naukę oraz zabawę. W programie dostosowanym do wieku i umiejętności dzieci oferujemy zajęcia między innymi: warsztaty plastyczne, warsztaty teatralne, zajęcia rytmiczne, gimnastyka korekcyjna, warsztaty ekologiczne, język angielski i wiele innych. Dodatkowo dla dzieci przygotowany jest szereg dodatkowych atrakcji: spotkania z ciekawymi ludźmi, wyjścia do kina i teatru, wycieczki edukacyjne i imprezy okolicznościowe. Zapewniamy przyjazną atmosferę, indywidualne podejście do każdego dziecka, oraz wykwalifikowaną kadrę, dla której praca z małym dzieckiem jest przyjemnością. Wszystkie niezbędne informacje i dokumenty potrzebne do zapisu dziecka znajdują się na naszej oficjalnej stronie.

Dodano 2016.01.28 21:21

150 zł

Do negocjacji Tarnów Kontakt
Kreatywne zajęcia dla dzieci
Kreatywne zajęcia dla dzieci

Przedszkole „Pałacyk Malucha” serdecznie zaprasza do skorzystania z bogatej oferty zajęć dodatkowych. W programie m.in. * Montessori - nauka oparta o pedagogikę Marii Montessori * warsztaty plastyczne – idealne dla małych artystów, którzy chcą poznać kreatywne zastosowanie materiałów plastycznych * warsztaty teatralne - rozwijające potencjał aktorski, uczące improwizacji, pobudzające wyobraźnię * język angielski – nauka języka poprzez zabawę i nowoczesne techniki * język chiński – przyszłościowy język uczony przez zabawę * savoir vivre – czyli o dobrym zachowaniu słów kilka * rytmika – rozwijająca poczucie rytmu i muzykalność * gimnastyka korekcyjna – pozwalająca zwalczać wady postawy już od najmłodszych lat * warsztaty ekologiczne – nauka ochrony i poszanowania przyrody od najmłodszych lat * eksperymenty – czyli nasze przedszkolne laboratorium * bajkoterapia – nauka płynąca z kart przyjemnych dla dzieci książek edukacyjnych Te i wiele innych zajęć czeka na wszystkie dzieci w naszym przedszkolu. Dla naszych wychowanków większość zajęć dodatkowych jest bezpłatna. Gwarantujemy dobrą, kreatywną zabawę połączoną z nauką. Do każdego dziecka podchodzimy indywidualnie, zwracając szczególna uwagę na jego potrzeby i uzdolnienia. ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZA OFERTĄ.

Dodano 2015.11.16 11:36

150 zł

Do negocjacji Tarnów Kontakt
Przedszkole Pałacyk Malucha zaprasza
Przedszkole Pałacyk Malucha zaprasza

Czesne już od 150zł! Przedszkole „PAŁACYK MALUCHA” – ul. Kołłątaja 14 w Tarnowie – zaprasza do zapisu dzieci. Przyjmujemy dzieci w wieku od 2 do 6 lat. Wychowanie dziecka prowadzimy poprzez naukę oraz zabawę. W programie dostosowanym do wieku i umiejętności dzieci oferujemy zajęcia między innymi: warsztaty plastyczne, warsztaty teatralne, zajęcia rytmiczne, gimnastyka korekcyjna, warsztaty ekologiczne, język angielski i wiele innych. Dodatkowo dla dzieci przygotowany jest szereg dodatkowych atrakcji: spotkania z ciekawymi ludźmi, wyjścia do kina i teatru, wycieczki edukacyjne i imprezy okolicznościowe. Zapewniamy przyjazną atmosferę, indywidualne podejście do każdego dziecka, oraz wykwalifikowaną kadrę, dla której praca z małym dzieckiem jest przyjemnością. Wszystkie niezbędne informacje i dokumenty potrzebne do zapisu dziecka znajdują się na naszej oficjalnej stronie.

Dodano 2015.11.16 11:23

150 zł

Do negocjacji Tarnów Kontakt
Leżaczek 3w1 Tiny Love + prezent
Leżaczek 3w1 Tiny Love + prezent

PROMOCJA!!!! Tylko u Nas i tylko teraz przy zakupie leżaczko-bujaczko-łóżeczka 3w1 marki Tiny Love rzenośny leżaczek za 1 zł!!! Centrum Niemowlęce Mieszko Tarnów zaprasza!! al. Jana Pawła II 16 tel. 14 623 10 25

Dodano 2015.10.17 15:10

450 zł

Do negocjacji Tarnów Kontakt
Gryzak do podawania pokarmu
Gryzak do podawania pokarmu

Rewelacyjny Gryzak do Podawania Pokarmu ! Niezwykła konstrukcja produktu pozwala maluchowi na samodzielne odkrywanie nowych smaków, bez ryzyka zadławienia. Silikonowy wkład z otworami, uniemożliwia przedostanie się większych kawałków jedzenia do buzi malucha. Nie musisz już blendować, miksować pokarmu, dziecko zrobi to samodzielnie w procesie przeżuwania. Gryzak pomaga w dostarczaniu dziecku wartości odżywczych, które zawarte są w pokarmach stałych, bez obawy, że może się ono zadławić. Produkt przeznaczony dla dzieci od 6 m. Cechy - minimalizuje ryzyko zadławienia - ulga dla dziąseł - wysoka wytrzymałość produktu - wygodne uchwyty - ergonomiczny kształt - bezpieczne zamknięcie - idealny w podróży - łatwy w utrzymaniu czystości Zapraszamy Centrum Niemowlęce Mieszko Tarnów Jana Pawła II 16

Dodano 2015.09.26 17:29

35 zł

Do negocjacji Tarnów Kontakt
Szczoteczka silikonowa do zębów i masażu dziąseł
Szczoteczka silikonowa do zębów i masażu dziąseł

BABYONO Szczoteczka silikonowa do zębów i masażu dziąseł 0m+ Szczoteczka silikonowa szczoteczkę do mycia pierwszych ząbków oraz do masażu dziąseł. Delikatnie usuwa resztki pokarmu z dziąseł dziecka i jest przydatna w okresie ząbkowania. W zestawie z etui do higienicznego przechowywania szczoteczki. Wykonane z trwałych i bezpiecznych materiałów. Produkt nie zawierają Bisfenolu A

Dodano 2015.09.05 15:29

7 zł

Do negocjacji Tarnów Kontakt
Termometr dziecięcy - smoczek
Termometr dziecięcy - smoczek

Właściwości i zastosowanie - Termometr dziecięcy - smoczek anatomiczny, wykonany jest z silikonu. - Dokładna temperatura pobierana jest przez mikroelektrony. - Zakres pomiaru: 32,0st.C - 42,0 st.C. - Wyświetlacz cyfrowy ułatwia odczyt. Alarmuje o stanie gorączki. Jego gładkie kształty mają na celu ochronę Twojego dziecka.

Dodano 2015.09.05 15:25

19 zł

Do negocjacji Tarnów Kontakt
 Komfortowy Nocniczek Fisher Price!
Komfortowy Nocniczek Fisher Price!

NOWOŚĆ!! Komfortowy Nocniczek Fisher Price! CBV06 Komfortowy nocniczek jest zaprojektowany tak, by dzięki podłokietnikom i wygodnemu oparciu o regulowanej wysokości pomagać maluszkom pewnie wstawać i siadać. Cechy charakterystyczne: Regulowane oparcie Podłokietniki Wbudowana osłona dla chłopców Smukłe kształty i jednoczęściowy pojemnik pozwalają łatwo utrzymać nocniczek w czystości. Wiek: 6m+ Cena: 157,99 zł Zapraszamy Centrum Niemowlęce Mieszko al. Jana Pawła II 16 33-100 Tarnów

Dodano 2015.08.22 16:36

158 zł

Do negocjacji Tarnów Kontakt
Smoczek do podawania lekarstw NUMI MED!!
Smoczek do podawania lekarstw NUMI MED!!

Smoczek do podawania lekarstw NUMI MED!! *Smoczek posiada specjalną komorę, do której wlewa się lekarstwo *Podziałka na komorze umozliwia dokładne odmierzenie dawki leku *Specjalny suwak pozwala na regulowanie szybkości podawania leku *Otwory w tarczy smoczka zapobiegają nadmiernemu zbieraniu się śliny *Jest odporny na gotowanie *Nie zawiera Bisfenolu A Cena: 23.99 zł Serdecznie Zapraszamy! Mieszko Tarnów! Jana Pawła II 16

Dodano 2015.08.08 13:16

24 zł

Do negocjacji Tarnów Kontakt
Waga elektroniczna dla dzieci
Waga elektroniczna dla dzieci

Waga elektroniczna ze zdejmowaną tacką przeznaczona jest do ważenia niemowląt i małych dzieci, o wadze do 30 kg. Ułatwia kontrolowanie prawidłowego przyrostu wagi dziecka. Dwuczęściowy system umożliwia ważenie niemowląt w pozycji leżącej, a starszych dzieci - po zdjęciu tacki, w pozycji stojącej. Może być wykorzystywana także w kuchni do ważenia różnych produktów. Pomiaru można dokonywać w trzech jednostkach kg, lb lub oz. Duży podświetlany wyświetlacz LCD ułatwia odczytywanie wyniku pomiaru. Waga zasilana jest na baterie. Nie używana, automatycznie wyłącza się po upływie 20 sekund. Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją. Dostępne kolory: biały, kolor niebieski, różowy. Funkcje i dane techniczne: *maksymalne obciążenie: 30kg *dokładność pomiaru: +/1% *funkcje tarowania i "hold" *trzy jednostki pomiaru: kg, lb, oz *automatyczne wyłączanie po 20 sek. *wskaźnik przeciążenia wagi *wskaźnik niskiego poziomu baterii *zasilanie: 4 x AA 1,5V (dołączone). Cena: 199 zł Serdecznie Zapraszamy ! Mieszko Tarnów! Jana Pawła II 16

Dodano 2015.08.08 13:11

199 zł

Do negocjacji Tarnów Kontakt
Lusterko do obserwacji dziecka w samochodzie!
Lusterko do obserwacji dziecka w samochodzie!

Możliwość obrotu o 360 stopni w każdym kierunku dzięki zastosowaniu przegubowego łączenia *mocuje się je do tylnego fotela samochodowego *umożliwia obserwację dziecka bez regulowania wstecznego lusterka samochodowego *pasuje do każdego zagłówka *nie musi być umieszczone bezpośrednio nad dzieckiem *wypukły, specjalny kształt lusterka zapewnia wyraźny widok Cena: 59.99 zł Serdecznie Zapraszamy !

Dodano 2015.08.01 13:33

60 zł

Do negocjacji Tarnów Kontakt