Kompetentne wsparcie w pisaniu prac magisterskich, licencjackich, podyplomowych

Data dodania: 21 luty 2019Ogłoszenie: 14272

Oferuje pomoc w pisaniu wzorców wszelkich Prac Dyplomowych (Magisterskich, Licencjackich, Podyplomowych)- przejrzyste i uczciwe warunki współpracy i terminowe wykonanie zlecenia!

Od 11 lat wspieram studentów z całej Polski. Sama obroniłam swoje trzy Prace Dyplomowe. Jestem obecnie na etapie pisania własnego Doktoratu. Cechuje mnie terminowość i rzetelność. Specjalizuję się w przygotowaniu wzorów Prac Dyplomowych- zarówno teoretycznych, jak i badawczych (Prace Licencjackie, Prace Magisterskie, Prace Podyplomowe), głównie na kierunkach Pedagogika, Resocjalizacja, Logistyka, Bezpieczeństwo Wewnętrzne, Zarządzanie, Marketing, itp.
Zajmuję się m.in.: doborem ciekawego tematu pracy, przygotowaniem planu pracy, przygotowaniem rozdziałów teoretycznych, metodologicznych i badawczych. Przygotuję również wstęp, zakończenie, bibliografię, sporządzę automatyczny spis treści, spisy rysunków itp.
Ponadto pomagam również w sprawdzeniu pracy pod kątem redakcyjnym (zgodnie z wymogami danej Uczelni) oraz w parafrazowaniu tekstu pod system anty-plagiatowy.

Ceny do uzgodnienia (płatne w ratach). Prace pisane są rozdziałami i rozdziały teoretyczne wysyłane są wraz z raportem plagiat.pl. Ewentualne uwagi nanoszone są na bieżąco.
Serdecznie zapraszam do kontaktu telefonicznego: 507926760
lub mailowego

Ogłoszeniodawca

Kontakt
Telefon: 507... Pokaż

Zobacz inne ogłoszenia użytkownika ( 75 )

Podobne ogłoszenia Zobacz wszystkie ogłoszenia w tej kategorii

Powiadamiaj mnie
o nowych ogłoszeniach
z następującym kryterium:
ogłoszenia warszawa lokalne
© 2012 Tarnówlokalnie.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.